ارسال رایگان سفارش بالای ۴ میلیون تومان
پشتیبانی 09106924267

گارانتی محصولات

گارانتی محصولات

کادوبوم جهت تامین رضایت حداکثری مشتریان محترم، تمام خریدهای صورت گرفته را گارانتی می نماید، گارانتی خرید دستگاه ها که شامل تمام موارد مرتبط با خرید است به شرح ذیل می باشد:
گارانتی قیمت: ما گارانتی می کنیم که کمترین قیمت را در سراسر کشور ارایه می دهیم و چنانچه مشتری با ذکر مدارک قیمتی پایین تر از قیمت ما را دریافت کرد ما متعهد می شویم که ضرر و زیان او را پرداخت کنیم.
گارانتی اصالت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده کالای اورجینال (اصلی) و دارای گارانتی اصلی است و هیچگونه کالا فیک و کپی در این مجموعه وجود ندارد.همچنین با ورود به صفحه استعلام اصالت دستگاه ها میتوانید از طریق وب سایت اصلی محصول جهت اطمینان از ارجینال بودن آن اقدام نمایید.
گارانتی مغایرت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده هیچگونه مغایرتی با کالای مشاهده شده در وب سایت نخواهد داشت و با کالای ارجینال یکسان میباشد.
گارانتی عودت و تعویض: کادوبوم گارانتی می کند چنانچه مشتری پس از خرید خود متوجه شود دستگاه دچار مشکل فیزیکی میباشد تا ۲۴ ساعت پس از خرید فرصت خواهد داشت تا نسبت به عودت کالای خریداری شده و تعویض ان با کالایی دیگر اقدام نماید.توجه فرمایید که دستگاه به هیچ عنوان نباید استفاده شود و در صورت شروع استفاده از دستگاه گارانتی عودت آن کنسل می شود.
گارانتی سلامت: ما گارانتی می کنیم کالای خریداری شده از سلامت کامل برخوردار می باشد و هیچ نقص فنی و ظاهری ندارد.

علاقه مندی منو